Jdi na obsah Jdi na menu
 


Móda Čarodějek

Čarodějky mají z módního hlediska obrovské pole působnosti. Zapomeňte na černé zaprášené hábity, boty s useknutou špičkou a vysoké černé klobouky. Sestry Halliwellovy se oblékají podle posledních módní trendů. Nejsou to žádné staré ježibaby. Sexy oblečky a silně vyzařující sexappeal z nich dělá drsné holčiny ala Charlieho andílci nebo superagentky z filmů o Jamesi Bondovi.

Za většinu kostýmů v seriálu je zodpovědná hlavní kostymérka Čarodějek, jménem Eilish. Pro každou postavu, ať už titulní nebo pouze epizodní, šije vlastní nápadité kostýmy, protože jak sama říká, šaty o člověku hodně prozradí. Eilish se ale ani nebrání tomu, že zajde do značkového obchodu a tam nějaké to oblečení pro děvčata nakoupí.

Eilish už předtím, než začala pracovat na Čarodějkách, pracovala na filmu Charlieho andílci a seriálu Dynastie, takže má bohaté skušenosti. Nyní pracuje pro společnost Spelling Entertainment, který vytváří seriál Čarodějky.


Pheobe - Alyssa Milano

Alyssa je Eilishin oblíbený předmět pro oblékání. Nebojí se totiž experimentovat a tak jí někdy vidíme ve volných šatech, a v dalším dílu v pevně přiléhající kůži. Alyssa většinou nosí pohodlné džíny a krátké tričko, které je občas doplněno vkusnou džínovou bundou.
Jenže jak stárne a dospívá, mění se dost viditelně i její oblečení. Ve čtvrté řadě nosí (kromě svatby samozřejmě) trochu temnější oblečení, což je příznačné pro celou sezónu, která je taky temnější, než ostatní. Během páté, ale především šesté sezóny jakoby Phoebe konečně dospěla. Shodí dlouhé blond vlasy a je úplně nakrátko. S vlasy jako by shodila i pohodlné džíny a dětskou nevinost a začíná nosit přiléhavé tričko a kalhoty, které perfektně zvýrazňují její skvělé křivky.


Piper - Holly Marie Combs

Piper je v seriálu jako citlivá část rodiny. Nejdřív je to hodná sestra, pak milující manželka a nakonec zodpovědná matka.
Ani její oblečení se moc nezměnilo. V první sérii se sice snažila oblékat do jasných barev, ale nechytilo se to. Po tom, co se seznámila s Leem, zvolila Eilish trochu usedlejší oděvy. Stejně jako v případě Alyssy, byla i pro Holly pátá sezóna přelomová. Její oblečení bylo náhle daleko odvážnější. Sice se to na chvíli přerušilo Pipeřiným těhotenstvím, ale potom začalo její oblečení být daleko "výstřednější". Krom toho začala nosit i větší výstřih. Jelikož všechno souvisí se vším, je celkem pochopitelné, že tím kostymérka chtěla naznačit, že Piper je opět svobodná.
Její oblečení je proto trochu dencentnější. A platí to i pro účes. Zatímco Rose i Alyssa prošly během seriálu markantními změnami stylingu, u Holly se vytratilapouze otřesná ofinka, která ji "zdobila" během první sezóny.
V šesté sezóně ji nejlépe vystihuje černý kašmír, ve které chodí nejčastěji.


Paige - Rose McGowan

Oblečení pro Rose je takovou kombinací obou zbývajících sester. Když se v seriálu objevuje, zpočátku má sytě černé vlasy a na sobě nosí stále obměňované jasně zbarvené svetříky. V páté sérii má načervenalé vlasy a v ejím šatníku se začínají uplatňovat převážně letní volné šaty.
V šesté sezóně má vlasy úplně na blond a nosí džíny a krátká trička.
Rose si často spoustu oblečků vybírá sama. Prohlíží značkové módní časopisy a nebojí se přijít za Eilish, když má nějaký nápad, co n
a sebe.

 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 82171
Měsíc: 391
Den: 8