Jdi na obsah Jdi na menu
 


Klub P3

klub.jpg

Piper si vždycky chtěla zařídit vlastní restauraci. V díle 2x01 jedná s bankéřem Robenem o půjčce, kterou potřebuje na pořízení klubu. Jejím snem je restaurace, ale klub je prozatím jednodušší možnost.

"Už mě přestalo bavit pracovat pro jiné a uskutečňovat jen cizí sny." říká v díle Zkouška. A taky si sen uskuteční...jen to chvíli potrvá.

Nejdříve Piper půjčku dostala, ale Roben si to rozmyslel po napadení démenem (Jeremy) v klubu. Považoval klub za nebezpečný.

Na konci dílu Prue s Phoebe předávají Piper šek na 60 000 dolarů s tím, že budou spolumajitelky. Peníze vzaly jako hypotéku na jejich dům. :-)

Znovu se klub P3 objevuje v díle 2x03 (Zakletý obraz). Přichází problémy se stavebními nedostatky, se kterými Piper pomůže soused Dan Gordon. Poprvé jsou sestry pohromadě v P3.

Díl 2x04 Ďábelská hudba je dílem, kdy je P3 poprvé v provozu. Není to velký úspěch, ale spíš naopak. Piper je zklamaná, ale stále věří, že se to rozjede. Prue a Phoebe nejsou tak optimistické a začínají řešit přijetí půjčky.

Leo inspiroval managera skupiny Dishwalla, aby šli vystupovat k Piper do P3. Čarodějky tak mohly zničit démona Masselinyho. Piper má ohromnou radost než se dozví, že to zařídil Leo.
Díky Dishwalle měla P3 velký úspěch.

Prue žádost o půjčku zrušila. Bankéř Barker, se kterým Prue jednala o půjčce ji chce vydírat tím, že chtěl od banky odkoupit jejich dluh a tím by koupil P3. Barker se připlete k ničení Masselinyho, je otřesen a jakéhokoliv vydírání se vzdává.V tomto dílu jsou sestry poprvé spolu na koncertě v P3 - tedy na koncertě Dishwally. Byl to úspěšný večer, Piper mohla zaplatit účty a začíná se dařit.

Díl 2x05 začíná v P3. Klub se stává opravdovou součástí života Čarodějek. Tak jako i později se tu potkávají, baví se.....


Odehrává se další lov démona v P3.
A je to 1. díl, který opravdu končí v P3. Tak jako to známe ze spousty dalších dílů - sestry v P3, hudba..tancování.. :-) a konec dílu.


Tímto bych asi uzavřela část vyprávění o začátcích klubu. Co dále? Klub je stále součástí života Piper, Phoebe a Prue. Odehrává se tu pár ničení démonů a spoustu osobních záležitostí.

Piper sem chodila s Danem...později s Leem. Phoebe s Colem a celkově tak různě... :-)

1e8c3c8c0e_68105747_o2.jpg

Pro sestry se klub stává další místo kromě domu, kde jsou společně....Díl 2x13 Zvířata a lidé...se odehrával hodně v P3. Prvně tu sestry porazily dalšího nepřítele...a za druhé...


Leo je smrtelník a pracuje v P3 pro Piper. Toto se moc nelíbí Danovi...vznikají zajímavé momenty...
A nejkrásnější moment patřil až konci dílu.

2e286c042c_68105760_o2.jpg
Škoda, že to byla jen představa....
Ale opět důležitý moment v P3! :-)


Dostáváme se o kousek dále.


K třetí sérii....

Piper Leovi odpověděla na jeho otázku, jestli si ho vezme... :-)Jasně, že ano... :-)
A když byly problémy se Staršími, kteří jim jejich vztah nechtěli dovolit a překazili i svatbu v díle 3x02.... Bylo to v klubu, kde Leo oznámil novinku, že mají svolení se vzít....

3x09 Nevděčná Piper
Školní sraz Piper, který se pořádal v P3.


Chris v P3 v 6. sérii chvíli i bydlel...přebýval...těžko říct, jak to nazvat... :-)P3 se stala hlavním zdrojem příjmů pro Halliwellovy. Piper s Prue, Phoebe a Leem tu trávili společně čas. A později po smrti Prue tu byly Piper, Phoebe s Paige i Leem všichni společně taky .. :-)

Myslím, že to bude tak vše, co bych mohla ke klubu P3 napsat. :-) Možná jste se dozvěděli něco nového nebo něco, co si už nepamatujete. :-) Od nikud jsem nekopírovala. Sama jsem se koukla na díly a podle toho jsem psala. :-) Tak doufám, že se článek líbil. 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2022 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 82170
Měsíc: 390
Den: 8